Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Юна чемпіонка

Дніпрянка здобула срібло на чемпіонаті України зі стокліткових шашок

Дніпрянка Марія Острецова двічі здобула срібло на чемпіонаті України зі стокліткових шашок. Вона посіла друге місце в особистих змаганнях серед дівчат вікової групи до 10 років. Ще одну срібну медаль юна спортсменка здобула в рамках цього ж чемпіонату в турнірі з класичним контролем часу.
Зазначимо, що чемпіонат України зі стокліткових шашок серед молоді проходив в Івано-Франківську. У ньому взяли участь понад 80 учасників з 9 областей країни. Спортсмени змагались у трьох видах програм: із класичної, швидкої та блискавичної гри.
Збірна нашої області виборола першість у командному заліку з блискавичної гри. Свій внесок у загальний результат зробила вихованка Дніпровської дитячо-юнацької спортивної школи № 9 імені Мороза Марія Острецова.