Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Завжди перші

На Дніпропетровщині шукають талановитих освітян

Змагання у три етапи для пошуку кращих. Вчителі Дніпропетровської області боротимуться за перше місце у всеукраїнському конкурсі “Вчитель року – 2021”. Реєстрація на боротьбу освітян вже розпочалась.

Усі бажаючі можуть подати свої заявки до початку жовтня. Спробувати свої сили запрошують вчителів-математиків, трудовиків, і звичайно педагогів української мови та літератури. Зареєструватися і позмагатися дозволено і директорам навчальних закладів.

Перше випробування – в онлайн-режимі. Вчителі пройдуть три кроки – дистанційний урок, майстер-клас та своєрідний екзамен. Кожен із учасників повинен підготувати заняття тривалістю 30 хвилин. Тему дізнаються шляхом жеребкування. Вже потім повинні показати свої навички у різних форматах. І останнє – тестування. З питань навчального викладання та психології. 

Для директорів навчальних закладів випробування також заплановані покроково. Їх тестуватимуть з управлінської компетентності. Потім другий. Та третій етапи. У фінал вийдуть 25 кращих педагогів з усієї України. Більше подробиць зацікавлені знайдуть на сайті міністерства освіти й науки.

 

 Поширити:
18 Вересня, 2020

Залиште відповідь