Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Зелена проблема

Аварійні дерева знову нагадують про себе

Схоже, що аварійні дерева – вже усталена погана традиція на Дніпропетровщині. Насадження не тільки летять на автівки та завдають значних пошкоджень, блокують дороги, обривають електромережі та б’ють шибки у житлових будинках. Від них дістається і людям.
Варто лише пригадати випадок з молодою вагітною дівчиною у нашому місті у 2017 році. Коли на проспекті Дмитра Яворницького величезна гілка пробила їй легеню і зламала хребет. Через що постраждала загинула, адже травми були несумісні з життям. 

А ось нещодавно лікарі повідомили про дитину, на яку теж впала частина дерева. На щастя, життю госпіталізованої нічого не загрожує. 

Як запобігти таких випадків – неодноразово розповідають рятувальники. Зокрема, під час погіршення погодних умов не наближайтеся до дерев. Оскільки через сильні пориви вітру вони можуть впасти. Слід особливо уважно стежити за тим, щоб не перебувати під великими деревами, особливо це стосується тополь і не паркувати під ними автотранспорт. Крім того, взагалі особливо небезпечними є старі, трухляві та поодинокі насадження. 

Як показує практика, поки комунальники вирішать видалити те, чи інше дерево, єдиний безпечний варіант – покладатися на власну обачність.

 

 

 

 

 

Поширити:
23 Червня, 2020

Залиште відповідь