Знай наших!

Дніпровських спортсменів визнали найкращими у світі

Дніпрянку Ярославу Магучіх визнали найкращою молодою легкоатлеткою світу 2019 року. Під час урочистої церемонії нагородження “World Athletics Awards” Ярославу відмітили у номінації “Висхідна зірка”. Нагороду спортсменці вручив перший віцепрезидент “Світової легкої атлетики” Сергій Бубка під час урочистого заходу 23 листопада.

Того ж дня у Таллінні дніпровська спортсменка стала переможницею в номінації “Висхідна зірка” Європи за підсумками цього року. Ярослава Магучіх також стала володаркою нагороди Європейського олімпійського комітету.

Нагадаємо, у 2019 році 18-річна Ярослава Магучіх виграла чемпіонат Європи U20 і стала наймолодшою в історії медалісткою дорослих світових змагань.

Та не легкою атлетикою єдиною запам’яталося наше місто світу.  Дніпровський спортсмен Богдан Нікішин став бронзовим призером етапу Кубка світу з фехтування. Змагання проводили в швейцарському Берні. Збірна України, у складі якої виступав Нікішин, здолала японців з рахунком 32:31.