Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

“Знай своїх”

На бордах розмістили фото успішних мешканців регіону

Народні артисти, заслужені майстри спорту та художники. На Дніпропетровщині запустили новий проект “Знай своїх”. Аби вся область побачила своїх героїв, фото талановитих мешканців регіону розмістили на двохстах бордах. Вони досягають успіху в найрізноманітніших сферах життя і тепер про це будуть знати не тільки дніпряни, а й гості міста.

Перша серія проекту складається з десяти учасників. Серед них шпажист Богдан Нікішин. Чоловік є призером чемпіонатів світу та Європи. Ярослава Магучіх – срібна призерка Чемпіонату світу зі стрибків у висоту. Спортсменка Лідія Соловйова. Вона заслужений майстер спорту з пауерліфтингу. А також і люди мистецтва: засновник та художній керівник театру одного актора “Крик”, народний артист України Михайло Мельник. Та заслужена діячка мистецтв, диригентка Наталія Пономарчук. 

Також на бордах можна побачити народного художника та скульптора Володимира Небоженка. Він створив пам’ятники Тарасу Шевченко, Олександру Полю та Олесю Гончару. Крім того, рекордсменки країни з петриківського розпису Валентина Хоменко та Вікторія Тимошенко.

 

 

Поширити:
16 Червня, 2020

Залиште відповідь