Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Знайте наших

Дніпровські дзюдоїсти привезли з Європи дві бронзові медалі

407 спортсменів з 40 різних країн зійшлися на татамі у Варшаві, аби довести свою першість. У Польщі пройшов Кубок Європи з дзюдо. На п’єдесталі переможців опинилися і спортсмени Дніпропетровщини. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

Турнір проходив два дні. Спортсменка Ганна Сурова з нашої області виборола третє місце одразу ж першого дня. Дівчина виступала у вазі до 52 кілограмів. З чотирьох поєдинків вона виграла три.

Другу бронзову медаль до дому привіз Артем Бубир. Він змагався у категорії до 81 кілограма. Артем переміг поєдинки з угорським, польським, чеським і румунським суперниками. У півфіналі поступився іспанцеві. У боротьбі за бронзу дніпрянин виграв у голландця.

Ще дві дніпрянки Валерія Макурова і Руслана Булавіна у змаганнях стали сьомими.