Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Зовсім скоро

Будівництво нового аеропорту розпочнеться вже у вересні

Одночасний старт робіт зі зведення злітно-посадкової смуги та терміналу. У вересні цього року стартує перша фаза будівництва аеропорту у Дніпрі. Така інформація стала відома під час онлайн-перемовин очільника ОДА Олександра Бондаренка та представників держпідприємства “Фінінпро”.
Аби оптимізувати строки робіт над злітно-посадковою смугою, проект розбили на дві частини. Тендер на першу фазу проходитиме з серпня по вересень. Оберуть підрядника, який восени виконає підготовчі роботи. Одночасно компанія-інвестор візьметься за зведення терміналу. Тендер на другу частину розпочнеться паралельно. Під час цієї фази визначать генпідрядника, який виконає основний об’єм, передбачений на злітно-посадкову смугу. Повністю будівництво планують завершити наприкінці 2022 року.

Нагадаємо, злітно-посадкову смугу Міжнародного аеропорту на Дніпропетровщині зведе держава – коштами розпоряджається держпідприємство «Фінінпро». Вона буде довжиною у 3200 метрів. На такому проміжку розташується сучасна навігаційна та світлосигнальна системи. За новий міжнародний термінал та VIP-термінал у єдиному комплексі відповідає інвестор – українська промислово-фінансова група DCH.

 

 

 

 

 

 

Поширити:
25 Липня, 2020

Залиште відповідь