Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

«Батьківщина» вимагає зниження ціни на газ утричі

18 січня у прес-центрі “Громадська платформа” відбулась пресконференція на тему:

«Батьківщина» вимагає зниження ціни на газ утричі

Кабмін встановив до кінця карантину ціну у 6 гривень 99 копійок за кубометр газу, таким чином тимчасово повернувши державне регулювання ціноутворення на блакитне пальне. Проте у “Батьківщині” вважають, що “знижена” ціна від уряду насправді такою не є, оскільки імпортний газ зі сховищ має коштувати не більше 4 гривень, а блакитне паливо власного видобутку – не більше 2 гривень за кубометр. Про це представники всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” розповіли у прес-центрі “Громадська платформа”.

Заступник голови Дніпропетровської обласної організації ВО “Батьківщина” Олег Робкін заявив, що усі тарифи мають бути публічно обґрунтовані. Це стосується не тільки вартості газу, а й цін на воду, електроенергію та теплопостачання.

“Якщо є якісь економічні, математичні або аналітичні якісь висновки, то влада повинна їх давати людям. А якщо так приймаються рішення, воно обурює людей, воно вимагає пояснень, пояснень людина не отримує, це бентежить суспільство”, – розповів заступник голови Дніпропетровської обласної організації ВО “Батьківщина” Олег Робкін.

Заступник голови Дніпропетровської обласної організації ВО “Батьківщина” і депутат обласної ради Олександра Сотула наголосила, що держава повинна дослухатися до людей.

“Тому що ми маємо свій природній газ, атомні електростанції, для того, щоб наші українці мали низькі ціни, ціни по собівартості”, – зазначила депутат Дніпропетровської обласної ради, заступник голови Дніпропетровської обласної організації ВО “Батьківщина” Олександра Сотула.

 Олег Робкін запевнив, що основний союзник “Батьківщини” в питанні зниження тарифів – це люди. І вихід з ситуації, що склалася, треба шукати швидко і на усіх рівнях.

“Наша задача сьогодні виставити ці всі проблеми на публічне обговорення. І на прийняття рішення. Оперативна робота ведеться. Стратегічно ми не відступимо від того, щоб ці тарифи були приведені до економічно обґрунтованих”, – додав Олег Робкін.

Олександра Сотула розповіла і про наступні кроки “Батьківщини” з тарифного питання у межах області.

“Ми уже підготували фракцією “Батьківщина” проект рішення на позачергове скликання депутатів обласної ради для того, щоб звернутися, проголосувати за цей проект, який ми подали, і звернутися до вищих органів держави нашої, саме про ці тарифи, які зараз ми маємо на сьогоднішній день”, – додала Олександра Сотула.

Наші спікери резюмували, що Україна має власні запаси природних ресурсів, тож мешканці країни мають платити за енергоносії саме за українською ціною.

Повну версію прес-конференції дивіться за посиланням на нашому youtube каналі та у випусках новин на телеканалі ОТВ.
Слідкуйте за останніми новинами в соцмережах facebook та telegram.
З питань проведення прес-конференцій звертайтесь:
м. Дніпро, вул. Європейська, 15, 3 поверх;

Булавка Галіна Іллівна: 067-637-24-70;

Або за адресою irt.channel@gmail.com

 

Поширити:
18 Січня, 2021