Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Дорожче, але з комфортом

Укрзалізниця” анонсувала підвищення цін на квитки

Модернізація та ріст цін. У 2021 році “Укрзалізниця” почне підвищувати вартість пасажирських квитків. Однак різниця в сумі буде рости поступово, з березня по грудень. 

Наприклад, вартість плацкарту з Києва до Львова замість 190 гривень становитиме 232 гривні. Хоч різниця і незначна, але відчувається. 

Натомість для компанії це радісна подія. Оскільки тарифи на пасажирські перевезення, незважаючи ні на курс валют, ні на рівень інфляції, не змінювалися з 2018 року. Крім того, перевізник сподівається, що результатом співпраці з Міністерством інфраструктури України стане не тільки зміна тарифної політики, а і також розширення програми лояльності, знижок та підвищення якості послуг.

Нагадаємо, що нещодавно у компанії з’явився власний чат-бот у месенджерах Viber та Telegram. Тепер мандрівники з легкістю зможуть придбати чи повернути квитки. А також замовити харчування під час подорожі, дізнатися розклад руху, номер колії та інформацію про прибуття або запізнення потяга. Крім того, бот має три мови спілкування: українську, англійську та російську, а отже буде зручний, навіть для іноземців.

 

 

 

Поширити:
20 Січня, 2021