Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Безпечне тестування

В яких умовах проходитиме ЗНО цього року

Температурний скринінг, масковий режим та дистанція. Саме в такому форматі цього року буде проходити Зовнішнє незалежне оцінювання. Основна сесія тестування розпочнеться вже цього тижня – 25 червня. І розпочнеться вона для майбутніх абітурієнтів іспитом з математики. 

В управлінні дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти облдержадміністрації розповіли: цього року через всесвітню пандемію COVID-19 тестування добровільне. Складати незалежне оцінювання повинні лише ті випускники, які планують продовжити навчання у вищих навчальних закладах. В управлінні також зазначили: формат і процедура проведення ЗНО у 2020 році не зміняться. Але деякі нюанси таки додали. Санітарно-протиепідемічні заходи будуть посилені. Учасників іспиту поділять по аудиторіям не більше, ніж по 17 чоловік в одному приміщення, враховуючи двох інструкторів. Слідкуватимуть і за дотриманням безпечної дистанції. Крім того, контролюватимуть і температуру майбутніх абітурієнтів. 

Згідно з інформацією прес-служби Дніпропетровської облдержадміністрації, заклади області готові до початку основної сесії ЗНО. Всі 144 пункти тестування забезпечені пірометрами для безконтактного вимірювання температури, дезінфікуючими засобами для обробки приміщень та рук. А також спецодягом для персоналу та медичними масками.

 

 

Поширити:
24 Червня, 2020