Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Чергове засідання

58-ма сесія Дніпровської міської ради VІІ скликання

Свіже повітря, масочний режим та безпечна дистанція. За вже звичними традиціями у Дніпрі пройшла 58-ма чергова сесія міської ради VІІ скликання. На засіданні були присутні 50 депутатів.

За порядок денний присутні проголосували одноголосно. Рішення виключити з блоку пункт 2.5 та розглянути окремо пункт 1.4 також ухвалили колегіально. Майже одноголосно підтримували рішення і за інші питання. Присутні їх розглядали блоками. 

Зокрема, у ході засідання депутати розширили перелік нерухомості для приватизації, ухвалили нову програму соціального захисту дітей та прийняли у комунальну власність Дніпра понад 36 км безхазяйних мереж водопостачання. Також міські обранці ухвалили звернення до Президента України із пропозицією оголосити 2021-й рік Роком вшанування подвигу ліквідаторів і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи та присвоїли назву одному з проїздів в АНД районі – імені Аміни Окуєвої.

Окремо розглянути пункт 1.4 про здійснення запозичення до міського бюджету запропонувала партія Громадська сила. Її лідер Загід Краснов вважає, що не доцільно брати у кредит ще майже 480 мільйонів гривень до міського бюджету у цьому році. Адже Дніпро вже зайняв 2 мільярди гривень. Цих коштів, на думку Загіда Геннадійовича, повинно вистачити на необхідні витрати. 

Натомість заступник міського голови Володимир Міллер переконує, що ці кошти Дніпру вкрай необхідні. Адже міський бюджет протягом першої половини 2020 року вийшов у мінус. Завдяки запозиченим коштам, на думку соратників Філатова, цьогоріч можна виконати усі поставленні завдання.

Зазначимо, що сам міський голова Борис Філатов досить різко відповів на звернення депутатів “Громадської сили” та запевнив, що ці кошти крім суспільних потреби також спрямують на піар депутатів.  

 

 

Поширити:
24 Червня, 2020