Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Більше послуг

Збільшення кількості послуг. У ЦНАПах Дніпропетровщини прагнуть досягти європейського рівня обслуговування мешканців. У регіоні затвердили програму розвитку та підтримки сфери надання адмінпослуг. Продовжиться вона аж до 2023 року. 

У планах фахівців, перш за все, підвищення знань працівників ЦНАПу. Їх навчатимуть основам жестової мови на спеціальних онлайн-курсах. Після закінчення – здача обов’язкових іспитів та вручення сертифікатів. До того ж, учасники тренінгів отримають знання з мотивації, формування корпоративної культури. Оволодіють навичками організації командної роботи. Окрім професійних, будуть ще медичні курси, де спеціалісти вчитимуться надавати допомогу потребуючим у разі небезпеки. 

Та це ще не всі нововведення. У програмі передбачено заходи щодо розвитку інформаційних ресурсів Єдиної мережі ЦНАП Дніпропетровської області. Створять чат-боти та мобільні додатки. Також відбудеться таємний комплексний моніторинг ЦНАПів у громадах. У такий спосіб фахівці оцінять обслуговування мешканців області. 

Загалом, на реалізацію запланованих заходів витратять понад два мільйони гривень.

Поширити:
3 Березня, 2021