Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Боротьба з “чорними рибалками”

В області закінчився період нерестової заборони: підсумки

На Дніпропетровщині закінчився період нерестової заборони на вилов риби. Обмеження тривали з першого квітня по вісімнадцяте червня. За дотриманням правопорядку слідкували представники поліції, інспектори Дніпропетровського рибоохоронного патруля, держекоінспекції та громадськості. Залучили і представників аеропідтримки.

За цей час проведено шістсот сімдесят два рейди та виявлено тисяча двадцять п’ять правопорушень природоохоронного законодавства. З них:

  • сто дев’яносто сім –  грубих порушень правил рибальства;
  • чотириста дванадцять порушень правил рибальства;
  • тридцять п’ять незаконних придбань чи збуту водних біоресурсів;
  • вісім фактів виготовлення, збуту чи зберігання заборонених знарядь лову;
  • два провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання;
  • триста сімдесят один- складених безхазяйних актів.

Загалом під час нересту-2021 в області затримали понад шістсот п’ятдесят браконьєрів. Інспектори вилучили майже одну тисячу вісімсот кілограмів незаконно добутих водних біоресурсів. Та більше, ніж сімсот тридцять заборонених знарядь лову.

Наразі двісті дванадцять справ направили до судів для притягнення порушників до адміністративної відповідальності. Ще тридцять матеріалів передали до слідчих органів для відкриття кримінальних справ. 

Загальна сума накладених інспекторами штрафів склала тридцять п’ять тисяч п’ятсот тринадцять гривень. Збитки, завдані рибному господарству, сягнули сто шістдесят три тисячі дев’ятсот чотири гривні.

Поширити:
1 Липня, 2021