Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Моніторинг довкілля

У регіоні оцінять стан екологічної безпеки на найбільших підприємствах

Держекоінспекція оцінить стан екологічної безпеки на всіх найбільших промислових об’єктах Кривого Рогу. Про це повідомив голова відомства Андрій Мальований.

Він акцентував, низку комісійних обстежень підприємств, які є топ-забруднювачами міста, проведуть за участі представників Офісу Держекоінспекції. Управління екології Криворізької міської ради, виконкомів районних у місті рад, Держпродспоживслужби. А також громадських організацій. Під час заходів контролюватиметься дотримання природоохоронного законодавства на промислових майданчиках об’єктів.

Андрій Мальований поділився, що першу перевірку розпочали з обстеження ПРАТ “Північний гірничо-збагачувальний комбінат”. Оскільки 

підприємство входить до переліку найбільших утворювачів промислових відходів в Україні.

За словами посадовця, він разом з учасниками комісії перевірить ефективність виконання заходів з пилопридушення на території промислового майданчика. Хвостосховищ, шлаконакопичувачів, відвалів, відкритих складів та на автомобільних шляхах. Адже, здійснення цього технологічного процесу є важливим для мінімізації забруднення міського повітря.

Він наголосив, залучення до таких заходів представників різних органів управління в галузі охорони навколишнього природного середовища дозволить не лише зафіксувати проблему, а і забезпечити прийняття рішень для “екологізації” проблемних об’єктів.

 

Поширити:
24 Червня, 2021