Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Де заробити грошей?

Як вижити містянам під час другої хвилі коронавірусу?

Працювати кур’єром, продавцем чи таксувати? Що чекає на містян? Адже, як запевняють фахівці, наближається друга хвиля коронавірусу. Разом з нею у житті мешканців з’являється ще одна проблема – фінанси. Через нові карантинні обмеження люди можуть позбавитися грошей. Тому доведеться шукати підробіток. Але ким? 

Олена працює у сфері послуг. Говорить, на життя заробляє важко та плідно. Її робота полягає у страхуванні авто. Жінці доводиться працювати з водіями. Карантин змушує сидіти вдома та ще й з трьома дітьми.

А ось, Андрій, не хвилюється. У нього взагалі немає офіційної роботи. Працює фрілансером на різних інтернет-майданчиках. Так і заробляє собі на життя. Каже, вистачає. Тато за кордоном на заробітках. А мама не потребує допомоги. Радить глядачам працювати віддалено. Бо саме це є кроком до стабільного заробітку вдома на карантині. А ще успіх, за його словами, полягає у думках. Тому потрібно мислити позитивно.

А ось Людмила говорить, що найбільше зазнає збитків сфера туризму. Там працює все своє життя і такого ще не було. Від карантинних обмежень залежить її заробіток. Чим буде займатися, на так званому відпочинку, поки ще не знає. Але точно впевнена, що нічого не зміниться. 

Якою буде актуальна робота у період карантину – мешканці не знають. Хтось планує працювати віддалено на гаджетах, а хтось продовжуватиме роботу у реальному часі.

https://www.otv.ua/Yg-5O63ukDc

Поширити:
19 Жовтня, 2020