Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Дедалі гірше

На Дніпропетровщині розширюється “помаранчева” зона

Ще минулого тижня до “помаранчевої” епідемічної зони у регіоні входили тільки Дніпро та Дніпровський район. Проте ситуація стрімко змінюється, і не на краще. Відтепер «помаранчевий» рівень встановлений ще й у Вільногірську, Кам’янському, Жовтих Водах, Кривому Розі, Марганці, Нікополі, Новомосковську, Павлограді, Першотравенську, Покрові, Синельниковому й Тернівці.

А також в Апостолівському, Васильківському, Верхньодніпровському, Криворізькому, Криничанському, Магдалинівському, Межівському, Нікопольському, Новомосковському, Павлоградському, Петриківському, Петропавлівському, Покровському, П’ятихатському, Синельниківському, Солонянському, Софіївському, Томаківському, Царичанському, Широківському та Юр’ївському районах.

Таке рішення затвердили на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомив заступник очільника регіону Максим Скрипнік.

Новий розподіл вступив в дію 19 жовтня, рівно опівночі. Відтепер на території області діятимуть посилені карантинні обмеження. 

Загалом, до «помаранчевої» зони потрапили 13 міст та 22 райони Дніпропетровщини.

 

https://www.otv.ua/j-3vwaljzmU

Поширити:
19 Жовтня, 2020