Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Гід з державних послуг


Мешканці Дніпропетровщини можуть з легкістю знайти необхідну послугу на веб-ресурсі “Дія”

Серед населення все більше стає популярним портал Дія. Це веб-ресурс, де можна отримати послуги, не відвідуючи державні установи. Існує мобільний додаток порталу. І кожен мешканець Дніпропетровщини  має змогу встановити його собі на смартфон.

 До того ж, тепер на веб-ресурсі працює електронний Гід з державних послуг. Там містяться усі сервіси, які надають місцева та виконавча влада.  Онлайн-гід дозволяє отримати повну та достовірну інформацію, що допоможе користувачам орієнтуватися у великій кількості послуг. Та швидко обрати потрібну. На порталі їх понад півтори тисячі. Про це повідомили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.  

Сервіси розподілили за певними категоріями, залежно від сфери діяльності. Їх – 17. Найбільш популярні для населення – це соціальний захист, громадянство, міграція, діяльність бізнесу та громадських формувань. Також сфера інтелектуальної діяльності, фінанси та податки. 

Необхідну інформацію легко знайти за ключовими словами. Наприклад, якщо ввести “дитина”, то можна отримати підбірку відомостей державної допомоги на малюка та реєстрацію новонародженого.

 

 

Поширити:
17 Березня, 2021