Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Історія міста дорогою

У Дніпрі зняли фільм про один з трамвайних маршрутів

Найкоротший та екзотичний. Саме так мешканцi Дніпра називають маршрут літнього трамвая, який курсує у весняний та літній період. Та ще й захоплює початок вересня. На ньому пасажири долають всього 2800 метрів за 15 хвилин. Проїхатися та відчути постійний гуркіт, вітер і пил в обличчя бажають багато містян. Про це розповіли у міні-фільмі, який розповідає про цікавинки маршруту на зеленому трамвайчику без вікон та дверей. 

Ретро-трамвайчик курсує вже протягом 24-х років. У фільмі оповідач розповідає, що кілька десятків років тому назад два ретро-трамваї випустили на колії маршруту 1-Е. Присвятили таке дійство 100-річчю  відкриття трамвайного сполучення у нашому місті. Та один з них, червоний вагон, створили на базі снігоочисника. І невдовзі його зняли з маршруту через підвищений шум та тряскість. Наразі, він є пам’ятником на території трамвайного депо на проспекті Сергія Нігояна. 

Ну а зелений ретро-трамвайчик у погожі дні катає містян та гостей Дніпра. Його маршрут є найкоротшим – від залізничного вокзалу і до ЦУМу. У фільмі можна почути різні історії про створення таких вагонів. І, безпосередньо, про сам маршрут. Також глядачі поринуть в історичний світ міста. Паралельно можна дізнатися відомості про пам’ятки Дніпра.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поширити:
9 Вересня, 2021