Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Увага! Школярі

Водіям слід посилити увагу на дорозі

Літні канікули добігли кінця. Та всі дітлахи повернулися за шкільні парти. А це означає, що серед пішоходів значно побільшало дітей. Тому водіям варто посилити увагу на дотримання швидкісного режиму. Особливо неподалік освітніх закладів та на пішохідних переходах неподалік від них. Не забувайте знижувати швидкість та надавайте перевагу в русі юниv пішоходам.
Також правоохоронці закликають батьків розмовляти з малечею про безпеку на дорозі. Навіть, якщо ви будете проводжати і зустрічати їх зі школи.  Адже дорога і транспорт приховують в собі безліч небезпек для дитини.

Тому так важливо нагадувати їм, як правильно переходити дорогу. Про те, що не можна гратися біля проїжджої частини. А переходити дорогу потрібно в безпечних місцях – біля світлофора і на переході, позначеному “зеброю”. Обов’язково покажіть приклад безпечного руху до учбового закладу. Та найголовніше — якщо ви підвозите своє чадо до школи, дотримуйтесь правил безпеки. І не забувайте про необхідність дотримання правил зупинки та стоянки.

Пам’ятайте! Діти завжди беруть приклад з батьків. Тому так важливо виконувати прості правила дорожнього руху.

Поширити:
3 Вересня, 2021