Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Книги на будь-який смак

Бібліотеки Дніпропетровщини отримали понад 39 тисяч видань

Бібліотеки регіону поповнилися новими книгами. Так, у 2021 році книжковий фонд став більшим на 30 тисяч екземплярів. Серед книг художні, довідкові, науково-популярні, історичні. Фонди поповнювали державним та місцевим коштом. Про це повідомили у Дніпропетровській облдержадміністрації. 

Більше дев’яти тисяч книг закупили місцевим коштом. Майже стільки ж літератури передали спеціально до 30-ої річниці Незалежності України. Це історії про Україну, її історію, видатних людей та визначні місця. Надруковані вона державним коштом. Ще третина – щорічна поставка від Українського інституту книги.

До Кам’янської міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка потрапили 820 книг. 

Півтисячі дитячих та більш ніж 300 дорослих. Серед них – твори сучасних авторів й літературна класика. Усі видання – українською мовою. Є і для учнів твори зі шкільної програми, цікаві посібники з психології. До того ж, і в 2022 встигли отримати від Українського інституту книги 680 примірників. 

Також, у 2021 році поповнилися і бібліотеки військових частин сучасною українською прозою. Півтори сотні нових примірників отримали солдати строкової служби оперативного та повітряного командування «Схід», а також нацгвардійці.

Поширити:
26 Січня, 2022