Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Не менше двох гривень

Ціни на пакети у магазинах і супермаркетах збільшаться

В Україні розпочнеться другий етап заборони пластикових пакетів. З 1 лютого 2022 року мінімальні ціни на великі пластикові пакети складатимуть не менше двох гривень. Такі зміни відбуватимуться згідно з Законом “Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України», який  ухвалили у червні 2021 року”. 

Мова йде про великі пакети зі стінками товщиною понад 50 мікрометрів, які розповсюджуються у точках роздрібної торгівлі, закладах громадського харчування та сфери послуг. Мінімальні ціни складуть: 2 гривні за пакет без ручок та бічних складок. Відвідувачам магазинів доведеться сплатити дві з половиною гривні за пакет без ручок, але з бічними складками або з ручками без бокових складок. Та три гривні коштуватиме пакет з ручками та бічними складками. 

Наступний черговий етап почне діяти вже за півтора місяця. І з 10 березня буде заборонено поширення в магазинах і закладах громадського харчування надтонких (зі стінками товщиною менше ніж 15 мікрометрів), тонких (зі стінками товщиною від 15 до 50 мікрометрів) та оксорозкладних пластикових пакетів.

Поширити:
26 Січня, 2022