Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Комфортні подорожі

“Укрзалізниця” оголосила тендер на придбання 30 плацкартних вагонів

Шум коліс, дивовижний пейзаж за вікном та чашка гарячого чаю. Для комфортних подорожей країною АТ “Укрзалізниця” збирається оновити пасажирський рухомий склад та інфраструктуру. Напередодні новорічних свят компанія оголосила тендер на закупівлю 30 плацкартних вагонів для найбільш популярного сегмента пасажирських перевезень.

Завдяки придбанню цієї партії товариство зможе повноцінно формувати та пропонувати мандрівникам комфортні поїздки за різними ціновими категоріями. 

Окрім того, новенькі плацкарти матимуть сучасні елементи екстер’єру та інтер’єру. Зокрема, буде встановлено сучасне LED-освітлення, вакуумні санвузли, розетки з USB-портами. А також сучасною системою кондиціювання повітря. Зазначається, що конструктивна швидкість таких вагонів складатиме 160 кілометрів на годину, а строк служби — не менше 30 років. 

До того ж цьогоріч “Укрзалізниця” планує замовити за кошти Державного бюджету ще 70 вагонів сидячого типу. Наразі компанія фіналізує технічні вимоги до них та найближчим часом буде оголошено відповідний тендер.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила Державний бюджет України на 2022 рік, у якому передбачено в тому числі закупівлю нових вагонів.

Поширити:
5 Січня, 2022