Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Матч лідерів

ФК “Перемога” у рівній грі поступається “Металургу” 0-1

Матчем туру у Чемпіонаті України з футболу в групі “Б” стала зустріч між лідерами першості  дніпровською “Перемогою” та запорізьким “Металургом”. У разі виграшу дніпряни мали шанс одноосібно очолити турнірну таблицю, змістивши з першого місця саме запорожців. Матч пройшов на домашньому стадіоні дніпрян Олімпійські резерви при великій кількості вболівальників Дніпра та Запоріжжя. Гра вийшла рівною та напруженою і це була зустріч рівних суперників. Долю матчу вирішив єдиний влучний удар  форварда запорізького “Металурга” Олексія Сидорова на 56 хвилині у другому таймі. Господарі посили темп гри та пресинг суперника і  мали шанси на успіх. Особливо наприкінці матчу, коли зробили справжній штурм воріт суперника. Чудовий момент мав Антон Кіча, але  м’яч після його небезпечного удару пройшов поруч з поперечиною воріт “Металурга”.

Тож дніпровська “Перемога” у рівній боротьбі поступилася сильному супернику і лідеру чемпіонату із рахунком 0-1, але  продовжує знаходитись  серед лідерів в турнірній таблиці чемпіонату. Надалі дніпровський футбольний клуб “Перемога” очікує віїздний поєдинок проти команди “Тростянец