Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Надання допомоги та дії

Рятувальники та поліціянти провели майстер-класи для малечі

Рятувальники та поліціянти у Дніпрі завітали до парку сімейних розваг.  Все для того, аби навчити малечу правильним діям під час виникнення різноманітних надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути у житті. 

Надзвичайники познайомили малечу з героїчною професією та розповіли про специфіку роботи. Все проходило в ігровій формі. Діткам продемонстрували обладнання та техніку, які використовуються для ліквідації надзвичайних ситуацій. А також нагадали про правила пожежної безпеки у побуті, правила поведінки на льоду, правила користування електроприладами. 

До розповідей фахівців долучилися і батьки. На спеціальному тренажері продемонстрували дії домедичної допомоги потерпілим, які теоретично потребують допомоги різного характеру. Серед них – елементи  серцево-легеневої реанімації, накладання медичних пов’язок при травмах, фіксування кінцівок з переломами та ще багато іншого. Загалом, захід відвідали 70 дітей та 20 дорослих.

Рятувальники Дніпропетровщини впевнені, що такі заходи сприяють вихованню дітей та навчають їх безпечній поведінці, тим самим зменшуючи кількість випадків травмування та загибелі. Правоохоронні органи і надалі проводитимуть подібні завдання, щоб залучити якомога більше дітей. 

Поширити:
7 Лютого, 2022