Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Найкраща у своїй справі

У Дніпрі власниця разом з собакою здобувають медалі

Перемога у чемпіонатах України та світу. Катерина – власниця великої собаки. Вони їздять зі своєю вихованкою та здобувають золоті медалі. А все через те, що колись жінка вирішила завести друга. Хельга – так звати чорну німецьку пухнасту красуню, підопічну Катерини. Дніпрянка з кожним разом намагається удосконалити її вміння. 

Сама ж Катерина говорить, що кінологією захопилася ще у шкільному віці. Та втілити мрію вдалося вже будучи дорослою. 

Після цього Катерина зрозуміла що її чотирилапа подруга може більше, аніж просто служити в домі. З цього моменту й розпочалася терниста доріжка Хельги. Катерина наголошує на тому, що існують певні правила виховання. 

 Катерина – волонтер групи пошуку дітей. Каже, траплялося багато курйозних випадків. Але все ж таки, допомога собак при знаходженні підлітків дуже велика. І не кожен пес може справитися з таким завданням. 

І обов’язково потрібні ресурси для тренування. А саме, спеціально облаштовані майданчики для собак. Та на жаль, ситуація не така позитивна. Бо та територія, що є найближчим часом, зменшиться вдвоє. А на її місці облаштують нові спортмайданчики. І тому, знову постає питання тренування собак до чемпіонатів. Через те, що у Дніпрі немає спеціально відведеного загону. Та Катерина не сумує, бо має коло однодумців. 

До неї приїхала Олена з Києва. 

Олена говорить, що спільними зусиллями можна все. Тому разом думатимуть шляхи вирішення проблеми.  

А в цей час Хельга стає переможницею чемпіонатів України та світу. У Празі німецька красуня виборола призове місце на змаганнях. Та вже готується до нових випробувань. 

 

 

 

Поширити:
24 Травня, 2021