Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Прикра поразка

Дніпровська “Перемога” поступається “Енергії”

Дніпряни поступаються “Енергії” у домашньому матчі. Дніпровська футбольна команда “Перемога” провела поєдинок проти старожила Другої ліги новокаховської «Енергії» у себе вдома на стадіоні Олімпійські Резерви.  Через дискваліфікацію не змогли допомогти  господарям одразу два ключових виконавці – в центрі захисту Сердюк, а в лінії атаки Радченко. І це, у підсумку, вплинуло на якість гри і на результат. Проте перевагу в першому таймі мали господарі, але свої моменти не змогли завершити якісно, Докукіна, Есьєн, Боровик і Цопа. А наприкінці тайму гості провели чи не єдину гостру атаку і  Михайло Кривич влучно пробив у дальній нижній кут – 0:1. Після перерви дніпровська команда продовжила  володіти територіальною перевагою і була  близька, щоб відігратися, але  удари з близької та середньої  відстані були неточними. Гості проводили гострі контратаки і могли збільшити перевагу, але голкіпер “Перемоги” і капітан команди Ібрагім  Суаіб виручив команду. Останній шанс зрівняти рахунок у «Перемоги» був вже на 96 хвилині, коли господарі отримали право на штрафний в 19 метрах  від воріт, але Цопа пробив значно вище. Отже, прикра поразка  дніпровської команди, а наступний поєдинок підопічні Дмитра Рябого проведуть в гостях проти другої команди Миколаєва 23 травня.