Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Найкращі на татамі

Фінал Студентської ліги з дзюдо у Дніпрі

У Дніпрі провели Фінал Студентської ліги з дзюдо на призи ректора  Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. На справжньому татамі, котрий встановили  перед центральним входом в університет, на відкритому повітрі за перемогу боролися кращі спортсмени регіону.

Почесним гостем заходу  на запрошення керівництва університету став Заслужений майстер спорту України з дзюдо , срібний призер Олімпійських ігор в Афінах та бронзовий призер  Олімпійських ігор у Пекіні Роман Гонтюк.

У змаганнях взяли участь студенти та курсанти закладів вищої освіти Дніпропетровської області, які вийшли у фінал студентської ліги у 2019-2020 навчальних роках. Проводилися  видовищні та запеклі поєдинки в індивідуальному заліку, а також командні змагання «Стінка на стінку». На татамі Студентської ліги з дзюдо звання найкращих виборювали  збірні Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, а також Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту.

За результатами цікавого протистояння на татамі переможцем турніру стала команда Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту. Збірна Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ посіла друге місце, а третіми стали представники Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Поширити:
6 Жовтня, 2021