Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Поки що безрезультатно

У Дніпрі відбулося чергове судове засідання над заммера - Михайлом Лисенком

На манежі знову ті ж самі. Вже третій рік поспіль заммера Дніпра Михайло Лисенко знаходиться на лаві підсудних. А все через те, що посадовці мерії разом з генпідрядником та співробітниками департаменту благоустрою та інфраструктури привласнили майже тридцять мільйонів гривень бюджетних коштів, виділених на реконструкцію Нового мосту та паспортизацію вулиць.

П’ятого жовтня відбулося чергове засідання. Та на нього не пустили як депутатів, так і журналістів. Мовляв, для додержання карантинних норм. Громадським діячам довелося просто стояти під залою засідання. Судді на них не реагува  ли та просто проходили повз.
За всі роки судових тяганин над замом Філатова Михайлом Лисенком, прокуратура жодного разу не наполягала на його арешті чи відстороненні від займаної посади. Очільник департаменту благоустрою продовжує свою роботу, продовжує розпоряджатися бюджетними коштами та навіть має змогу виїжджати за кордон.

Насправді вже більше двох років йде розгляд справи по обвинуваченню чиновників мерії. І це не перша справа, яку затягує голова Красногвардійського суду суддя Дружинін. Подібний сценарій розгортався вже неодноразово. Все завершувалося тим, що спливав термін давності. І конкретних осіб не змогли засудити за розкрадання бюджетних коштів.

Як висновок, суд відклав розгляд справи ще на два місяці. А заммера Дніпра Михайла Лисенка відпустили під заставу 607 тисяч гривень.

Поширити:
6 Жовтня, 2021