Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Нові мобільні діагностичні станції

Штраф для “швидких”: у чому справа?

У попередніх випусках новин ми повідомляли, що тепер поліція Дніпропетровщини працюватиме з мобільними діагностичними станціями для перевірки стану авто. Для водіїв приватних автомобілів нововведення поки що не діятимуть. Тільки для певних категорій. А саме, транспортних засобів понад три з половиною тонни, причепів до них. Автобусів, автомобілів таксі, автомобілів, що перевозять небезпечний вантаж. Окремого спецтранспорту, легкових транспортних засобів, призначених для перевезення пасажирів та вантажів з метою отримання доходу.

Пересувна станція допоможе правоохоронним органам заміряти параметри світла фар, зайвого малюнка протектора шин. 

Для кермувальників проблемного транспорту передбачені покарання.
Розмір штрафу на сьогодні становить 340 гривень. За повторне подібне порушення загрожує позбавлення прав на строк від 3 до 6 місяців, або ж адміністративний арешт від 5 до 10 діб. 

Та є ряд машин, які мають спеціалізовану реєстрацію номерних знаків, яка виключає їх зі списку “штрафників”. Це – автомобілі національної поліції, ЗСУ, ДСНС. 

Відразу після початку роботи пересувна станція почала фіксувати порушення з боку “швидких”. А все тому, що швидкість перевищена, коли вони їдуть до пацієнта. Це спричинило ряд штрафів. Та правоохоронні органи повідомили про те, що ці автомобілі мають інші особливості.

 

Поширити:
24 Листопада, 2021