Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Дорога без пригод

Поліцейські все частіше фіксують порушення швидкісного режиму

Уважність, обачність та безпека. Основні чинники безпечних подорожей. Проте далеко не всі власники транспортних засобів дотримуються правил дорожнього руху та перевищують швидкісний режим. Що в свою чергу може призвести до ДТП з постраждалими.

Для того, щоб зменшити травматизм та посилити контроль за дотриманням встановлених правил в місцях підвищеної аварійності працюють правоохоронці з приладами TruCam.

Так, від початку року інспектори полку патрульної поліції Кривого Рогу зафіксували дев’ять тисяч чотириста дев’ять випадків перевищення швидкісного режиму.

Пам’ятайте за майстерність похизуватися вам доведеться сплатити штраф. Який, згідно з першою частиною статті 122 Кодекса України про адміністративні правопорушення — за перевищення швидкості більше, як на 20 кілометрів на годину, становитиме триста сорок гривень. 

А ось за перевищення встановлених обмежень швидкісного режиму транспортних засобів більше, як на 50 кілометрів на годину — тягне за собою накладення штрафу в розмірі тисяча сімсот гривень. 

Тому дотримуватися правил дорожнього руху — обов’язок кожного водія!

 

Поширити:
22 Листопада, 2021