Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Оперативне реагування

В області поліцейські провели тренувальні навчання

Розшук, затримання озброєних зловмисників та звільнення заручників. На Дніпропетровщині відбулося навчання усіх підрозділів поліції та Нацгвардії регіону. Для координації дій правоохоронців розгорнули роботу ситуаційного центру ГУНП в Дніпропетровській області на чолі з керівництвом обласної поліції. 

За легендою тренувань, надійшло повідомлення про скоєння розбійного нападу на автомобіль та викрадення великої суми грошей. Під час з’ясування номера транспортного засобу зловмисників та маршруту їх руху, виявилося, що вони захопили заручника. А після заблокувалися у закритій недобудові. 

Правоохоронці розробили тактику спільних дій усіх підрозділів та провели штурм будівлі. До спецоперації залучили спецпризначенців КОРД та полку поліції особливого призначення. А також вибухотехніків, слідчо-оперативні групи, відділ аеропідтримки, управління превентивної діяльності та інші служби поліції. У результаті скоординованих та професійних дій, заручника звільнили, а нападників затримали. 

Під час таких навчань правоохоронці відпрацювали стратегію оперативного реагування, тактику спільних дій усіх підрозділів поліції, роботу ситуаційного центру, проведення перемовин, штурмові дії із нейтралізації злочинців.  

 

Поширити:
26 Квітня, 2021