Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Перевір і переконайся

Готовність доріг нашої області до зими

Розвиток і функціонування, будівництво, реконструкція та ремонти. Саме цим займається Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області. Підготовка доріг до холодного сезону – основна мета САДу, на балансі якого знаходяться 3000 км доріг. Експлуатацією магістралей у зимовий період займається організація “Автомагістраль Південь”.

Заступник начальника служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області стверджує, що дороги до зими вже готові. До холодного періоду підготовлені 207 одиниць дорожньої техніки, 10 тисяч 100 тонн солі, також вже мається резервний запас паливно-мастильних матеріалів. На всіх шляхах встановлено 509 зимових дорожніх знаків, які регламентують рух у зимовий період. Та визначено 10 стоянок, на випадок різкого погіршення погодних умов.

Також представники САДу нагадують, що обов’язково потрібно перевзути свої автівки на зимові шини, мати повний бак і зарядний пристрій для своїх телефонів, щоб у випадку небезпеки зателефонувати на гарячу лінію і задати питання, які щойно виникли.

 

https://www.otv.ua/N-YbraBckw8

Поширити:
19 Листопада, 2020