Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Протистояння лідерів

У рівній грі дніпровська ФК “Перемога” поступилася ФК “Миколаїв”

У Дніпрі на стадіоні Олімпійські Резерви відбувся матч лідерів Другої Ліги Чемпіонату України з футболу у групі Б. У рівній грі дніпровська ФК «Перемога» поступилася  ФК «Миколаїв». Цю гру господарі розпочали  впевнено і першу гостру атаку завершили взяттям воріт. На 13 хвилині  красивим ударом відзначився Богдан Литвяк. Дніпровці повели 1-0, але протягом  наступних  хвилин гості не тільки зуміли відновити рівновагу, а і вийти вперед. Данило Фальковський двічі скористався позиційними помилками захисту дніпровських футболістів і спочатку на 16 а потім і 23 хвилині забив два м’ячі у ворота кіпера “Перемоги” Ібрагіма Суаіба. Ще у першому таймі господарі  могли відновити рахунок, але голкіпер гостей двічі рятував свої ворота після підступних ударів Кирила Павлюка. 1-2 і з таким рахунком команди завершили перший тайм

У другому таймі дніпряни володіли перевагою, створюючи біля воріт суперника небезпечні моменти. Хвилин за 20 до фінального свистка був і досить суперечливий суддівський момент: рефері тільки жовтою карткою оцінив зірвану атаку захисником «Миколаєва», коли той завадив Фхакадзе вийти на “побачення” з воротарем, адже той епізод цілком можна було трактувати, як фол останньої надії. Штрафний небезпечно виконував  Валєєв, але голкіпер знов врятував свою команду від голу. До завершення гри «Перемога» атакувала, але забити не змогла, і  у підсумку перемогли гості, які одноосібно очолили турнірну таблицю. З іншого боку дніпряни довели, що можуть на рівних грати з будь-яким суперником в цьому сезоні.

Черговий поєдинок у Другій  Лізі  Чемпіонату України з футболу у групі Б дніпровська “Перемога” проведе на виїзді у місті Вовчанськ проти однойменного клубу