Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Реабілітація на висоті

Ветерани АТО/ООС з інвалідністю та бойовими пораненнями підкорили небо

Висота – більше чотирьох тисяч метрів. Понад хвилину вільного падіння. Та безмежний викид адреналіну. У селі Майське для учасників бойових дій провели лікувальну терапію за допомогою стрибків з парашутом. Фахівці вважають, таким чином здійснюється емоційна розрядка, яка є необхідною для тих, хто на власні очі бачив, що таке війна. А також зазнав поранень або травм.

Присутні були і, так звані, адреналінщики, для яких стрибнути з висоти пташиного польоту – звична справа. А також ті, хто цього дня відкрив для себе щось зовсім нове. 

Пані Ірина військовослужбовець 17 танкової бригади. Захищає кордони країни багато років. Ірина вже стрибала раніше більше двадцяти років тому. Зараз, каже, не страшно. Але запевняє, що лячно буде саме тоді, коли відкриються двері літака і зворотного шляху не буде. 

Вважається, що страшно стрибати не вперше, а саме другого разу. Але присутні запевняють: емоції щоразу неповторні, і жартують: від таких вражень на думку спадає лише нецензурна лексика. 

Ігор цього разу стрибав не вперше. Чоловік воював під Іловайськом. Отримав поранення у голову, втратив руку, але життєва енергія та позитив не полишають героя. Про поранення розповідає, як про звичайну справу. Від польоту – в захваті. 

В такій спортивній реабілітації взяли участь 15 мешканців Дніпропетровщини. Більшість – учасники обласної команди «Ігор Нескорених». Стрибали трьома рейсами – по п’ять чоловік. Організувала стрибки з парашутом Дніпропетровська облдержадміністрація.

Спортивна зустріч на території аеродрому в Майському – частина програми з психологічної реабілітації бійців. А також нагода потренуватися для обласної команди змагань «Ігри нескорених». Вони відбудуться наступного року в Гаазі. 

 

 

 

 

 

 

Поширити:
31 Липня, 2020