Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Тепло та затишок

Дніпропетровщина повністю готова до опалювального сезону

Наш регіон вже на 100% готовий до того, аби розпочати опалювальний сезон. Про це повідомляють у Дніпропетровській обласній державній адміністрації. 

Відомо, що комунальники готувалися до нового періоду подачі тепла одразу після завершення попереднього. Таким чином фахівці розраховували час для подачі тепла за планом та без суттєвих аварій. За відведений термін перевірено котельні, замінено труби, відремонтовано несправні теплові та водопровідні мережі. Зокрема, оновлено більше 73 кілометрів теплових мереж. 

Свою роботу готові розпочати 1071 котельня. Комфортну температуру відчуватимуть 819 шкіл, 820 дитячих садочків та 208 лікарень. 

Варто нагадати, що опалювальний сезон розпочинається тоді, коли середньодобова температура надворі триматиметься на позначці у +8 градусів принаймні 3 доби. 

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що у підписаному Меморандумі місцеві керівники взяли на себе зобов’язання не підвищувати тарифи на тепло та гарячу воду для людей. «Нафтогаз» зі свого боку поставлятиме газ місцевим теплокомуненерго за ціною в 4 рази меншу, ніж на європейському ринку.

Уряд реструктурує борги та компенсує перед місцевою владою різницю в тарифах. Уся країна буде з теплом. 

Поширити:
6 Жовтня, 2021