Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Тепло як влітку

Чи готова Україна до опалювального сезону?

До опалювального сезону в Україні вже готові понад 50% об’єктів. При цьому тариф на електроенергію для населення залишився без змін — 1 гривня шістдесят вісім копійок за кіловат-годину. Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив Денис Шмигаль. 

Він зазначив, що цього тижня відбулося засідання Антикризового енергетичного штабу. Ключовою темою якого була планова підготовка й стале проходження осінньо-зимового періоду. Так, за інформацією, станом на середину липня підготовлено від запланованого більше ніж 50% житлових будинків і об’єктів соціально-культурного призначення. 51% котелень, 54% теплових мереж. 

Прем’єр наголосив, що українські університети отримають кошти на енергоефективне оновлення навчальних будівель та гуртожитків. Фінансову підтримку в розмірі 49 мільйонів євро надасть Європейський інвестиційний банк та 10 мільйонів євро гранту — Фонд Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля. Цього тижня відбулося підписання контрактів у межах реалізації проекту “Вища освіта в Україні”.

За його словами, модернізація будівель покращить умови навчання й проживання студентів в університетах та водночас сприятиме суттєвій економії ресурсів і переходу до зеленої економіки.

 

Поширити:
2 Серпня, 2021