Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Велике спасибі!

11 січня Україна та світ відзначають день подяки

Кожного дня люди вимовляють слова вдячності мільйони разів. Але є один особливий день в році – це 11 січня, коли весь світ відзначає Всесвітній день подяки. Найввічливіше свято з’явилося за ініціативою ООН та Юнеско і покликане нагадати мешканцям планети про цінність гарних манер, ввічливості, вміння дякувати оточуючим за добрі вчинки

Подяка – це почуття любові та вдячності до себе або інших. Важливо кожен день відчувати вдячність і захоплюватися життям. 

По-перше, це є визнанням добра і того, що у світі існує багато хороших речей. І що вони часто трапляються з нами. По-друге, відчувати вдячність – це усвідомлювати, що не тільки ми, а й усі люди навколо можуть стати джерелом цього добра.

Найбільшу подяку цьогоріч мешканцям Дніпропетровщини слід виказати медикам – усім: і тим, хто на передовій бореться з ковідом, і тим, які продовжують рятувати людей у межах своєї спеціалізації. Також величезне спасибі нашим поліціянтам та рятувальникам. Саме вони забезпечують наш спокій вдень і вночі. І вчителям, які опановують нові технології, та, не дивлячись на складнощі, надають дітям повноцінну освіту. 

А ще не забудьте сказати “спасибі” всім вашим близьким. І будьте уважні, щоб не пропустити що-небудь хороше, коли воно раптово з’явиться у вашому житті.

 

 

 

Поширити:
11 Січня, 2021