Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Відзначили відкриття Олімпіади-2020

Святкове підняття прапору НОК України в Дніпрі

В день відкриття XXXII Літніх Олімпійських ігор у Токіо-2020, у Дніпрі біля новозбудованого Одімпійського Будинку  провели святкове підняття прапору НОК. Такий спосіб підтримувати учасників національної збірної команди України,  які беруть участь у головних змаганнях сучасності,  існує давно. В  урочистостях взяли участь наші відомі спортсмени та тренери, чемпіони та призери Олімпійських Ігор, представники влади та спортивної громадськості

Олімпійський  прапор  підняли олімпійські чемпіони  Ігор Матвієнко та Катерина Тарасенко. Після цього  олімпійський чемпіон 1976 року у Монреалі Юрій Зайцев передав символічний олімпійський вогонь молодим спортсменам, які  пронесли факел і зробили коло на стадіоні Олімпійські резерви.

Цьогоріч Україну на найголовнішому старті Планети представлятимуть 158 олімпійців у 30 дисциплінах. Дев’ятеро з них — спортсмени Дніпропетровщини, які виступатимуть у таких видах спорту: легка атлетика, бадмінтон, теніс, фехтування та плавання.

В цей день всім бажаючим зробили екскурсію до Музею олімпійської слави  і організували  телеміст із Японією, в якому наша олімпійська чемпіонка, кандидатка до Комісії атлетів Міжнародного олімпійського комітету Анастасія Коженкова, яка нині знаходиться у Токіо, розповіла про настрій української збірної.

 

 

 

Поширити:
26 Липня, 2021