Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Закохані в свою роботу

Вкурсі всіх подій: телевізійники відзначили своє професійне свято

Вони вкурсі всіх подій. Політика, економіка, суспільство, духовне життя мешканців Дніпропетровщини. Вони знають як допомогти людям. Вони  вміють розбиратися у будь-якій проблемі. Для них немає нічого недосяжного. Вони – Громадське телебачення Дніпра. 

 

Кожний день розпочинається з кропіткої роботи: знайти проблему, домовитися зі спікером, дізнатися всі особливості актуальної новини та правильно донести її людям. 

 

Журналісти – люди, які творять історію. Це знають всі глядачі. Та мало хто знає, що змістовний телесюжет – спільна праця операторів, монтажерів, випускових редакторів, очільників телеканалу. Та інколи потрібно працювати і цілий місяць, аби випустити у світ якісний матеріал. Акули пера мають своє свято – 6 червня. Тому, у День працівників радіо, телебачення і зв’язку, ми вирішили розповісти Вам про “технарів”. І відкрили занавіс іншої сторони Громадського телебачення Дніпра.  

Знайомтесь, jператорський склад Телеканалу ОТВ – Максим Мещеряков, Сергій Пасічник та Роман Лукашевич.  Вони “Очі” нашого медіа. І вони точно знають, що робити. 

Роман Лукашевич теж обрав телебачення на своїй життєвій ниві. Розповідає, ні разу не пожалкував. Точніше, не знає кращої професії. Постійно бути в ритмі. Інколи, навіть, сплутати ніч та день. Емоції від цього зможуть зрозуміти тільки телевізійники. 

Наймолодший – Максим Мещеряков. Колись одного разу завітав на студію міського телеканалу – вже й не вийшов. Каже, потрібне покликання. Інакше, без любові на телебаченні працювати не вийде. 

Всіх працівників нашого телеканалу не перерахувати. Та їхні здобутки не вмістяться в один сюжет, а то й програму. Кожен з них робить все, а інколи здається неможливе. А все для того, щоб ввечері Ви на своїх телевізорах, у телефонах у стрічці новин побачили якісні матеріали. Дивіться телеканал “ОТВ”. Посміхайтесь та будьте здорові. Ми працюємо для Вас 24/7. 

Поширити:
16 Листопада, 2021