Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Змагання з Джиу-джитсу

Гран-Прі Ліги ТМС у Дніпрі

Міжнародний турнір  Ліги ТМС з бразильського джиу-джитсу провели у Дніпрі у новому сучасному спортивному комплексі Олімпійські Резерви. Змагання зібрали найтехнічніших і найтитулованіших  борців України. Також, в рамках чемпіонату виступили і два іноземні спортсмена з Литви та Молдови. Турнір Гран-прі в Дніпрі провели невипадково, оскільки організатори побажали зробити яскраве спортивне свято у своєму рідному місті.

Протягом всього спортивного сезону представники бразильського джиу-джитсу боролися за можливість стати учасниками  дніпровського Grand Prix. У фінальних змаганнях взяли участь 60 спортсменів, які виборювали звання найкращих у 9-х вагових категоріях серед чоловіків та жінок. Призовий фонд турніру склав  400 000  гривень, а формат турніру підкреслював  боротьбу за правилами чорних поясів з більш широким діапазоном больових прийомів, хоча для професіоналів цей вид спорту ще і інтелектуальний.

У підсумку сутички топових борців проходили за найжорстокішими правилами. Кожен претендент на пояс чемпіона TMS  продемонстрував весь свій технічний арсенал.  Адже були  дозволені всі види больових і задушливих прийомів і здобути перемогу можна тільки достроково. Спочатку найкращих виявили у своїх вагових категоріях, а потім найкращі  боролися за титул абсолютного чемпіона і отримання чемпіонських поясів. У жіночому дивізіоні чемпіонський пояс завоювала співробітниця патрульної поліції України  Тетяна Гринько.

У чоловічій категорії абсолютки пояс чемпіона завоював литовець Лукас Пелакаускас, здобувши перемогу над  українськими спортсменом Владиславом Ярощуком, котрого вважали фаворитом фіналу.

У підсумку змагання турніру Гран-Прі Ліги TMS пройшли на найвищому рівні і принесли задоволення прихильникам цього виду спорту. А спортсменам, окрім гарних призів та винагород, певний досвід та змагальну практику.

Поширити:
21 Жовтня, 2021