Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

13 червня у пресцентрі “Громадська платформа” відбулась пресконференція на тему: «РЕВІЗОР. (М.В. Гоголь). Трагічний анекдот вперше на сцені Дніпровського академічного театру драми та комедії. А ви готові до РЕВІЗОРа?»

13 червня у пресцентрі “Громадська платформа” відбулась пресконференція на тему:

«РЕВІЗОР. (М.В. Гоголь). Трагічний анекдот вперше на сцені Дніпровського академічного театру драми та комедії. А ви готові до РЕВІЗОРа?»

Спікери:

  • Антон Меженін – Режисер-постановник (м.Київ), викладач майстерності актора Київського національного університета культури
  • Олексій Клейменов – провідний актор Дніпровського академічного театру драми та комедії.
  • Валерія Лагода – провідна актриса Дніпровського академічного театру драми та комедії.

 

Якось неочікувано п’єса Гоголя “Ревізор” опинилася в полі зору багатьох театрів України. Дніпровський академічний театр драми та комедії також не пройшов мимо цього беззаперечного шедевру світової класики. За словами запрошеного режисера-постановника Антона Меженіна, сьогодні тема “Ревізору” –  гостра, актуальна, та навіть модна.

Театр повинен бути соціально активним, театр повинен провокувати, хвилювати, задавати питання. У нас зараз такий час в суспільстві.  Суспільство політизоване, більш, ніж рік, два, три назад. Тому нам показалося, що Ревізор буде цікавим з усіх точок зору”, – ділиться Антон Меженін, режисер-постановник (м. Київ)

Виконавець ролі  Хлестакова Олексій Клейменов  не мав сумніву, що саме він буде виконувати цю роль, хоч спочатку йому був призначений інший герой. Він пояснив таким чином: “Я очень похож, я такой же экспрессивный, убедительным могу быть . Это моя роль и я постараюсь вложить в нее… Мне не сложно”.

Вистава “Ревізор”, що незабаром має вийти  на сцені Дніпровського театру драми та комедії –  це класичний текст, але під сучасним кутом зору, з декількома смисловими шарами, це ілюстрований оригінальний підтекст, який доноситься  виконавцями.

Валерія Лагода, провідна  актриса зазначила: “Сучасне трошки важче грати, тому треба залишити, як сказав Олексій, ту класику, яка є, і додати, щось сучасне. І це разом – дуже важко, знаєте, щоб  баланс був гарний, щоб все вийшло чітко”.

Отже, з 3 липня на сцені  Дніпровського академічного театру драми та комедії починаються прем’єрні покази комедії Гоголя “Ревізор”.

zobrazhennya_viber_2019-06-13_12-10-53

Повну версію прес-конференції дивіться за посиланням на нашому youtube каналі та у випусках новин на телеканалі ОТВ

З питань проведення прес-конференцій звертайтесь:
м. Дніпро, вул. Європейська, 15, 3 поверх;

Булавка Галіна Іллівна: 067-637-24-70;

Мітус Анна: 097-905-57-59;

Або за адресою irt.channel@gmail.com

 

Поширити:
13 Червня, 2019

Залиште відповідь