Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

7 травня у прес-центрі “Громадська платформа” відбулась прес-конференція на тему: “На Дніпропетровщині стартує бюджетна програма “Здоров’я населення”

7 травня у прес-центрі “Громадська платформа”  відбулась прес-конференція на тему: “На Дніпропетровщині стартує бюджетна програма “Здоров’я населення”

На Дніпропетровщині стартує програма “Здоров’я населення”. Вона є безкоштовною для мешканців регіону.  Це дає шанс на одужання відповідній кількості населення. А саме, 183 людини можуть взяти участь у програмі та бути прооперованими найкращими спеціалістами області. Незважаючи на те, що операція є безкоштовною, вона виконується найсучаснішим фемтосекундним лазером, який в Україні представлен тільки у Дніпрі.

“Саме хірургічне втручання та реабілітація після операції складає 3-5 днів. Після цього його виписують додому.”, розповів Валерій Сердюк головний експерт з офтальмології ДОЗ ОДА.

За словами  народного депутата України Андрія Шипка, втілення програми є новим та важливим етапом  у розвитку не тільки регіону а й всієї країни.

“Я задоволений тим, що новітні сучасні технології реалізуються у нашому регіоні. Ми вивчили спеціалістів, закупили нове обладнання, для того щоб вилікувати та захистити населення нашого регіону від можливих захворювань.”,зазначив Андрій Шипко.

Взяти участь у програмі можна протягом року. Для цього потрібно звернутися  до Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні.

img_8689

Повну версію прес-конференції дивіться за посиланням на ютуб-каналі та у випусках новин на телеканалі ОТВ

З питань проведення прес-конференцій звертайтесь:
м. Дніпро, вул. Європейська, 15, 3 поверх;

Булавка Галіна Іллівна: 067-637-24-70;

Мітус Анна: 097-905-57-59;

Або за адресою irt.channel@gmail.com

 

Поширити:
7 Травня, 2019

Залиште відповідь