Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

13 серпня у пресцентрі “Громадська платформа” відбулась пресконференція на тему: “Диспансеризація. Актуальність та необхідність”

 13 серпня у пресцентрі “Громадська платформа” відбулась пресконференція на тему:

“Диспансеризація. Актуальність та необхідність”

Спікери:

  • Тетяна Молоткова – лікар-педіатр

Міністерство охорони здоров’я України відмінило обов’язкову диспансеризацію для школярів. Вже понад рік діти мають право не відвідувати лікарів без нагальної потреби. Які ризики несе цей закон пояснювала лікар-педіатр Тетяна Молоткова.

“Під диспансеризацією ми припускаємо огляд здорового дитячого населення з метою раннього виявлення патологічних станів, захворювань і факторів ризику, які можуть до цих станів привести” – зазначила Тетяна Молоткова – лікар-педіатр.

Тобто, якщо мова йде про повну відмову від диспансеризації, то відразу виникає питання – як своєчасно допомагати дітям, які не знають про свої діагнози.

“Даний наказ передбачає, що батьки самі, своєчасно з метою профілактики відвідуватимуть лікарів в зручному їм графіку” – наголосила лікар.

Утім, за словами Тетяни, більшість батьків прийняли цей закон за полегшення. Тепер їм не треба брати відпустки чи вихідні, аби відвезти дитину на медогляд. Однак, саме така, у деякій мірі, недбалість може зіграти злий жарт.

Тож, лікар рекомендує: попри офіційну відміну диспансеризації, попри небажання стояти у нескінченних чергах поліклінік, бодай раз на рік чи два обов’язково відводити дитину на плановий огляд.

img_9777

Повну версію прес-конференції дивіться за посиланням на нашому youtube каналі та у випусках новин на телеканалі ОТВ

З питань проведення прес-конференцій звертайтесь:
м. Дніпро, вул. Європейська, 15, 3 поверх;

Булавка Галина Іллівна: 067-637-24-70;

Мітус Анна: 097-905-57-59;

Або за адресою irt.channel@gmail.com

 

Поширити:
13 Серпня, 2019

Залиште відповідь