Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

13 серпня у пресцентрі “Громадська платформа” відбулась пресконференція на тему: “Статеве виховання дітей і як батькам зберегти дружні стосунки з дітьми”

13 серпня у пресцентрі “Громадська платформа” відбулась пресконференція на тему:

“Статеве виховання дітей і як батькам зберегти дружні стосунки з дітьми”

Спікери:

  • Ольга Мальцева – кандидат медичних наук, завідувач Дніпропетровського обласного центру планування сім’ї;
  • Венера Шевченко – кандидат медичних наук, координатор медичної групи Всеукраїнської благодійної організації “Даун Синдром”

Виховати здорову, розумну, а головне щасливу дитину – задача, яку ставлять собі батьки з перших днів життя свого малюка. Аби задумане втілити у реальність, перш за все, батькам слід почати формувати відповідні цінності. Важливу роль у цьому відіграє і правильне статеве виховання. Фахівці переконані: треба починати змалечку.

Дуже важливо встигнути до 10-12 років вже закласти ту необхідну інформацію для дитини – зазначила координатор медгрупи всеукраїнської благодійної організації “Даун Синдром” Венера Шевченко.

Аби необхідна інформація була донесена достовірно, для батьків створили спеціальну літературу. Крім того, допомогу у цьому питанні можуть надати і фахівці. У Дніпрі, наприклад, діє спеціальний центр, де можна отримати допомогу тренера. Тренують там, до речі, не тільки батьків. Займаються і з дітьми, зокрема, з тими, які бояться чи соромляться говорити на особисті теми з рідними.

“У Центрі планування сім’ї працюють кілька тренерів, які навчені спеціальній роботі, такій як консультування 1 на 1 з молодою людиною, так і групове консультування з молоддю, з батьками” – наголосила Ольга Мальцева – завідувач Дніпропетровського обласного центру планування сім’ї.

Не дивлячись на значну допомогу зі сторони, фахівці, все ж таки, переконані: батьки повинні налагодити контакт з дитиною та побудувати довірчі відносини ще з ранніх літ, аби в майбутньому не просити допомоги будь-де.

“Тут дуже важливим є питання залякування. потрібно себе привчати до того, що чим старше стає ваша дитина, тим менше потрібно залякувати і лаятись” – підкреслила Венера Шевченко.

Загальноприйняті правила статевого виховання торкаються і дітей з особливими потребами. Хіба що, в цих випадках, малечі слід приділяти ще більше уваги. А прості істини доносити не тільки розмовами, а ще і візуально, за допомогою картинок і навчальних посібників.

Лікарі зауважують: якщо правильно підходити до статевого виховання дитини, в майбутньому вона точно знатиме, що робити у будь-яких життєвих ситуаціях.

img_9836

Повну версію прес-конференції дивіться за посиланням на нашому youtube каналі та у випусках новин на телеканалі ОТВ

З питань проведення прес-конференцій звертайтесь:
м. Дніпро, вул. Європейська, 15, 3 поверх;

Булавка Галіна Іллівна: 067-637-24-70;

Мітус Анна: 097-905-57-59;

Або за адресою irt.channel@gmail.com

Поширити:
13 Серпня, 2019

Залиште відповідь