Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Логіка та стратегія

У Дніпрі для військових пройшов міні-шаховий турнір

Логіка, стратегія та мудрість. Усе це поєдналося на міні-шаховому турнірі для військових, який відбувся днями у Дніпропетровській облдержадміністрації. Позмагатися за перемогу та продемонструвати свої інтелектуальні можливості могли не тільки учасники АТО, а також їхні члени їхніх родин.
Загалом до міні-турніру з шахмат долучилося вісім учасників. Дехто з них раніше грав тільки на любительському рівні. Але зараз вирішив вперше взяти участь в змаганнях. Крім того, учасники зазначили, що шахи це не тільки можливість розвинути логіку та стратегію, а також гарний спосіб поспілкуватися з однодумцями.
Міні-турнір проходив за круговою системою. Всі учасники змагалися один з одним по черзі у форматі бліц. Це шахи з обмеженим часом, коли кожному гравцю дається 5 хвилин з додаванням пяти секунд за кожен зроблений хід. Усього – 7 турів. За дотриманням правил стежив суддя. По завершенню заходу визначили трьох переможців, які отримали медалі, призи та грамоти.
Зазначимо, що цього року плануються й інші види активності для військових. У серпні вони зможуть долучитися до запливу на каяках.

 

 

 

 

 

 

Поширити:
23 Липня, 2020

Залиште відповідь