Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Більше випадків

Спалах коронавірусу на Дніпропетровщині

24 випадки – 18 липня. 15 випадків – 20-го. Та 36 – 21-го. Саме таку динаміку коронавірусу відслідкували фахівці Дніпропетровщини за вказані дати. І все через дві ситуації. 

Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Бондаренко каже, всплеск стався через весілля в дніпровському ресторані із забороненою кількістю гостей. Їх було більше ста. Другий фактор, що вплинув – ведення богослужінь.

За словами директора департаменту охорони здоров’я ОДА Валерія Сердюка, зміна ситуації з COVID-19 відбулась у Преображенському, Петропавлівському соборах та Тихвінському монастирі. 

Усі подробиці вказаних випадків з’ясовуються. Очільники області звертаються до керівників всіх релігійних організацій з проханням створити безпеку великої кількості своїх прихожан. Через існуючий негативний досвід зараження. Їм варто неухильно забезпечити проведення протиепідемічних заходів: використовувати засоби індивідуального захисту, захворілих священнослужителів відсторонити від контактів з оточуючими в рамках процедури самоізоляції, яка є обов’язковою. Проводити очищення та поточну дезінфекцію приміщень, рекомендовано здійснювати службу або на відкритому повітрі, або за умови перебування не більше однієї особи на 5 квадратних метрів. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поширити:
23 Липня, 2020

Залиште відповідь