Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Підготовка до літа

На Придніпровській залізниці вимили та продезінфікували локомотиви

Вимили, вичистили та продезінфікували. На Придніпровській залізниці підготували локомотиви до літнього сезону. Так вже починаючи з 1 червня 425 оновлених одиниць рухомого складу здійснюватимуть перевезення на вантажному та пасажирському русі.

Готувати локомотиви до літа почали ще з початку весни. Зокрема, під час весняного комісійного огляду, який тривав упродовж двох місяців, у залізничних депо оглянули понад 250 електровозів та майже 170 тепловозів. Крім того, ремонтники провели ревізію технічного обладнання всіх локомотивів, які підлягали огляду. Локомотиви також помили, почистили від бруду екіпажну частину та інше устаткування, кузови окремих одиниць – частково або повністю пофарбували.

На роботу в спекотну пору року налаштували струмоприймачі електровозів, а ще – відремонтували розрядники для блискавкозахисту.

Посилену увагу в теперішніх умовах приділили, звісно, санітарним умовам. А саме: всередині електровозів встановили побутові електровентилятори, щоб машиністам працювалося більш комфортно.

 

Поширити:
20 Травня, 2020

Залиште відповідь