Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Підсумки операції

Результати нерестової заборони 2020

Сітки, човни та інші знаряддя для вилови риби. Такі порушення виявили під час операції «Нерест 2020». Тривали відповідні заходи з кінця березня до початку червня. Увесь цей час правоохоронці, співробітники Держрибінспекції та небайдужі люди боролися з браконьєрами на воді.

Таким чином, за два з половиною місяці дії нерестової заборони у Дніпропетровській області виявили майже півтори тисячі порушень. Протоколів склали 979 штук. Загалом правопорушники виловили риби вагою більше, ніж 2400 кілограмів. Крім того, під час огляду незаконного улову виявили і такі види мешканців водойм, які занесені до червоної книги. А всього браконьєри завдали збитків державі на суму близько 236 тисяч гривень. Такі дані надала прес-служба Дніпропетровської обласної ради.

Зазначимо, що заборона на риболовлю – це щорічний захід. Його запровадження є необхідною практикою. Адже у весняно-літній період відбувається поновлення популяції різних видів риб. Головна мета операції “Нерест” запобігти перешкоджанню розмноження жителів водойм області. Бо кожен незаконний випадок вилову риби не тільки завдає збитків державі, а й наносить велику шкоду водним біоресурсам області. Операція “Нерест” проходить щорічно.

 

 

Поширити:
24 Червня, 2020

Залиште відповідь