Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Подорож на катамарані

Дніпровський мандрівник збирається перетнути Атлантику

Велику подорож на катамарані планує здійснити мандрівник із Дніпра. Геннадій Бересток поставив собі за мету підкорити морські або океанські хвилі. Плавуче судно, до речі, сконструйоване спеціально до цієї мандрівки. Катамаран Геннадія у кілька разів більше за ті, які ми звикли спостерігати у парку Глоби. На цьому судні є досить місця навіть для того, аби звести невеликий намет для ночівлі. 

Для того, аби підготуватися до масштабної подорожі, Геннадій заходив на далекі відстані в акваторії Чорного моря. Там же тренувався боротися із хвилями різного типу. Возив на катамарані і людей в експедиції вздовж Одеського узбережжя. 

Одного разу під час тренувань мандрівник потрапив у шторм. В цей момент йому довелося випробувати на міцність не тільки свої нерви, але і катамаран. З експерементом, за словами Геннадія, судно впоралося на відмінно. 

Напередодні океанського переходу Геннадій Бересток разом зі своєю командою планують здійснити подорож Україною. В наступному році на них чекає задача більш складна – перетнути Атлантику. 

 

 

 

Поширити:
24 Червня, 2020

Залиште відповідь