Дніпро, вул. Європейська 15, оф. 303
+38 (067) 005 3388

Поль в Інтернеті

Він відомий громадський діяч, меценат, краєзнавець та археолог. А ще – перший почесний громадянин міста Катеринослава. І це далеко не всі його здобутки. Віднедавна Олександр Миколайович Поль став ще й повноправним користувачем Фейсбуку. 

На своїй сторінці Олександр Миколайович як свідомий користувач соціальних мереж ділиться власними думками. Міркує, зокрема, про Дніпро. Про те, яким стало це місто, як змінилися його мешканці та що потрібно надолужити. Відзначає Поль і свій вагомий вклад у розвиток сучасного міста на Дніпрі. 

Всі його тексти, переважно, написані у жартівливій формі, чим ця сторінка ще більше привертає увагу людей. 
Крім загальних тем, Олександр Миколайович нібито обговорює  і персональні моменти. Так, наприклад, для громадського діяча стало справжнім шоком, що 2020 рік у Дніпрі проголошений на його честь. 

Не оминув Олександр Поль увагою у своєму блозі і одну з найпопулярніших тем у Дніпрі – розкопки власної могили. І, як вже у нього заведено, гарно з цього посміявся.

Хто саме веде соціальну мережу від імені відомо мецената – наразі невідомо. Утім, дніпрянам такий формат припав до душі, про що свідчить чимала кількість вподобань.  

 

 

 

 

 

 

 

Поширити:
18 Травня, 2020

Залиште відповідь